Школа (school) > Будні школи

НАША ШКОЛА – ДІМ, РОДИНА

 Життя вихованців школи яскраве й насичене подіями й зустрічами, святами й поїздками.

 Батьківською турботою, теплом і ласкою, любов’ю і підтримкою оточені вихованці в стінах Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, яка не лише для дітей, а й для працівників стала справжньою родиною і домівкою.

 Вічне, добре, мудре сіють педагоги школи в душі своїх вихованців.

 З великою любов’ю й терпінням, розумінням і вірою щоденно вкладають педагоги душу в своїх вихованців, плекають надію, що з крихітки-дитини виросте добра, чуйна, порядна, високоосвічена, ерудована особистість, ДИТИНА – наше майбутнє, наша опора, наша сила.

 Літературне поетичне слово вчителів-філологів Лагошної Г.С., Серпутько Л.В. навчають дітей любові до рідної мови, до своєї Батьківщини.

  Знати та поважати звичаї, традиції, мову народів інших країн, розуміти та цінувати почуття інших людей навчають фахівці зарубіжної літератури Лагошна Г.С. та англійської мови Каплун Н.М.

 Сьогодення і минуле своєї країни, злети і падіння, тріумфи і визнання окремих діячів, основи права держави розкриває школярам на уроках історії вчитель Лозовий П.О.

 Далекі світи й галактики, вічний рух існування на землі відкривають діти на уроках фізики з вчителем Погребною Ж.І.

На уроках математики з вчителем Некраш Т.В. діти поринають у світ цифр та формул.

 Дивовижні мандрівки та відкриття різноманітного світу на планеті Земля чекає дітвору на уроках географії з вчителями Купріянчук Л.А. та Глобець О.М 

Подорож у мальовничий світ природи і таємничу силу життя відбувається на уроках біології та хімії з вчителем П’яткун А.М.

Чарівний світ звуків, їх життєва сила відома вихованцям з уроків музики та співів вчителя Носкової Т.Л.

Міцні знання молодшим школярам надають класоводи Сироветник Н.О., Кардаш О.А., Луцак Н.В., Савенок С.М.

 Розмаїття кольорів, форм, розкривають дітям уроки образотворчого мистецтва вчителя Пилипенко А.А.

 Оволодівати комп’ютерною грамотою, йти в ногу з сучасними вимогами та потребами дітей і педагогів навчають вчителі Некраш Т.В.,  Швець О.С. та Масло Л.В.

 Бути майстром-господарем та чарівницею-господинею навчають вихованців вчителі трудового навчання Пилипенко А.А. та Лозовий П.О.

 Сильними й міцними, витривалими й спритними діти стають на уроках фізичного виховання та спортивних секціях з Миронюком В.І.,вчителем фізкультури.

  Тільки в сприятливих умовах може дитина розкрити свої природні здібності, нахили .

 Розкриттю творчих здібностей сприяє мережа гуртків та секцій на базі школи.

 Терплячі, старанні, охайні й точні дівчатка та хлопчики на гуртку „В’язання”, що веде Сломчинська Н.І.

 Чудові казкові іграшки створюють діти на гуртку „М’яка іграшка” під керівництвом Сироветник Н.О.

 Стрункі й пластичні, граціозні й вишукані танцюристи народного та сучасного танцю під керівництвом Охочої Н.А.

 Чисті й дзвінкі лунають дитячі голоси на гуртку „Водограй” у Носкової Т.Л.

 Техніці пішохідного туризму, подоланню перешкод, орієнтуванню на місцевості навчає вихованців на гуртку „Турист”  Топиха О.Г.

 Методичним центром педагогів та центром  дитячих наукових досліджень є бібліотека з провідним бібліотекарем, лауреатом Всеукраїнського конкурсу бібліотекарів 2005 р., Павлівською В.А.

 Материнські руки і добре серце, потаємні розмови, дружні взаємостосунки панують між вихователями та вихованцями. Перші паростки таланту виявляються в дитячій творчості при оформленні виставок в класі. Вишиванки і витинанки, аплікації й картини з насіння, латання та пришивання ґудзиків, мистецтво господарювання – набувають вихованці під керівництвом вихователів.

 
Оголошення

 

Нагороди

 

09300 Київська обл
смт Володарка, вул. Лісова, 1
Директор т/факс 04569-5-02-76
Заступник директора т. 04569-5-02-80
Бухгалтерія т. 04569-5-03-34