Здорова дитина –

щаслива й успішна

Володарська загальноосвітня санаторна школа - інтернат

заснована управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації у 1997 році. Заклад має ліцензію Київської обласної державної адміністрації серія АА № 395670 від 9.03.1998 року та ліцензію Міністерства охорони здоров'я України серія АB № 386406 від 26.10.2007 року на здійснення оздоровчої, лікувальної та освітницької діяльності.

Особливість школи в тому, що вона водночас є навчально-виховним і лікувально-оздоровчим закладом. Це забезпечує поєднання загальноосвітньої підготовки в обсязі державних вимог до освіти з тривалим оздоровленням, лікуванням та реабілітацією дітей із захворюваннями дихальних шляхів.

Основний контингент вихованців закладу складають діти з малозабезпечених та асоціальних сімей, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Головним завданням санаторної школи-інтернату є відновлення і зміцнення здоров'я дітей.

Медичним персоналом закладу впроваджуються та використовуються сучасні методики в лікуванні хвороб органів дихання. Позитивним результатам сприяє тісна співпраця школи із спеціалізованою дитячою лікарнею "Охмадит" МОЗ України, діагностичним центром "Сосокаво -Чорнобиль" обласної лікарні №2.

Лікувально-реабілітаційний процес забезпечують 14 медичних працівників під керівництвом старшого лікаря.

Протягом року дітям надаються лікувально-профілактичні та реабілітаційні процедури:

•   аерозолетерапія;
•   фітотерапія;
•   іоно-фонотерапія;
•   масаж класичний;
•   масаж вакуумний;
•   інгаляції;
•   кисневі коктейлі тощо.

 

Школа має сучасне медичне обладнання,
яке відповідає стандартам санаторного закладу

КАФФ

(кабінет для поєднаного застосування аерозолетерапії, фітостимуляції, іоно-фонотерапії) реалізує метод загальної дії через дихальну систему на весь організм.

Застосування ефірних олій, фіторозчинів і мінеральних вод максимально  ефективно забезпечує лікування:

• бронхо-легеневих захворювань;
• захворювань, пов'язаних із порушенням аеробного обміну;
• захворювань імунної та ендокринної систем;
• психо-соматичних захворювань.

Додаткове застосування водних розчинів іонів срібла максимально ефективно забезпечує лікування різних інфекційних захворювань бронхо-легеневої і шлукново-кишкової систем.

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ

-  введення ліків в організм під дією постійного струму. Ця процедура покращує кровообіг, нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, знеболює, регенерує, розсмоктує інфільтрати

ВАКУУМНИЙ МАСАЖ

Виконується за рахунок перемінного тиску повітря (чергування підвищеного і пониженого тиску) спеціальними насадками, які прикладаються до тіла пацієнта.

Застосування вакуумного масажу перед електрофорезом забезпечує очищення і відкриття отворів шкіри, збільшення кровонаповнення в області безпосередньої дії.

Вакуумний масаж різносторонньо впливає на організм: покращує кровообіг, лімфообіг, обмінні і трофічні процеси у тканинах, позитивно впливає на стан нервово-м'язового апарату, нормалізує функцію хворого органу.

ІНГАЛЯТОР АЕРОЗОЛЬНИЙ

п'ятимісний являє собою набір аерозольних інгаляторів, оснащених спеціальним безмасляним компресором і повітряною магістраллю.

Комплекс призначений для проведення інгаляцій будь-якими видами рідких препаратів: водними, лужними, масляними.

ОПРОМІНЮВАЧІ

ультрафіолетовий та ртутно-кварцевий призначені для групових, локалізованих ультрафіолетових опромінювань верхніх дихальних шляхів при лікуванні ринітів, тонзилітів, фарингітів, ларингітів, бронхітів.

КИСНЕВІ КОКТЕЙЛІ

призначаються при всіх захворюваннях органів дихання, а також при неврологічних, серцевих, шлунково-кишкових хворобах. Приймаються кисневі коктейлі за 40-60 хвилин до їжі 1-2 рази в день, протягом 3-4 тижнів. Курс лікування при необхідності повторюється через 1-1,5 місяця.

УВЧ - ТЕРАПІЯ

являє собою лікувальний метод, при якому на організм діє безперервне або імпульсне електричне поле ультрависокої частоти. Використовується при захворюваннях:

•  органів дихання;
•  шлунково-кишкового тракту;
•  отитах;
•  сечостатевої системи.

СУЧАСНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

оснащений високоефективною технологічною апаратурою, що відповідає світовим стандартам.

Дітям на високому рівні надається кваліфікована стоматологічна допомога. Діагностика захворювань проводиться за допомогою новітніх медичних технологій:

•   дентального рентген апарата, який має функції радіовізіографа;

•   спеціальних розчинів фарб (детекторів карієсу), які визначають ступінь пошкодження тканин зуба;

•   Апекс-Локатора, яким вимірюється довжина каналів зуба.

Під час лікування проводиться ефективне знеболювання сучасним німецьким анестетиком. Одночасно маленький пацієнт може подивитися цікавий мультфільм, що

знімає відчуття тривоги під час лікувальної процедури.

Матеріали, що використовуються для пломбування, високоефективні, мають великий термін служби. Композити, фотополімери та скпоіномери кращих стоматологічних фірм світу дають можливість відновлювати коронкову частину зуба з наданням їй природної форми і кольору.

 
Оголошення

 

Нагороди