Класний керівник – П’яткун Алла Миколаївна

Біографічні відомості:

Місце народження – мальовнича місцевість на околиці селища Володарка.

Дата народження – 2001 рік.

В 11 класі комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» у 2012-2013 н. р. навчалося 12 учнів, з них − четверо дівчат та вісім хлопців. Протягом одинадцяти років навчання в школі клас тричі зазнавав оновлення свого складу. Кожен рік був неповторним, значущим, яскравим та незабутнім.

За період навчання одинадцятикласники активно брали участь у відкритих уроках, годинах спілкування, конкурсах, екскурсіях та загальношкільних культмасових заходах. Учні допомагали у благоустрої шкільної території та паркової зони. Брали участь у проектних тижнях, де захищали проекти: «Ніколи не рано і ніколи не пізно полюбити шоколад», «Ми – господарі Євро-2012» та «Молодіжні субкультури».

Кожен учень класу був особистістю із певними задатками, потребами та здібностями. Серед  одинадцятикласників були гарні спортсмени, які неодноразово брали участь у районних та обласних змаганнях з легкої атлетики та займали перші місця. Це Баранецький Євген та Котельніков Костянтин.

Петросян Ернест та Петросян Едуард вивчали інформаційні технології в академії Cisco, яка діє на базі школи, та отримали сертифікати.

Дорогі діти! Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою буде Україна. Бажаю вам оптимізму, натхнення та наполегливості.

Знайдіть себе і будьте собою. Пам’ятайте, що на Землі немає іншої такої людини, ЯК ВИ.

 
Оголошення

 

Нагороди