1.     Київський Свято-Введенський чоловічий монастир - намісник архімандрит отець Даміан, спілкується з нашим закладом 7 років. На всі Дні іменинника, які проходять 4 рази на рік, дарує всім дітям школи солодощі на святковий стіл і подарунки іменинникам. Надав матеріальну допомогу на придбання  стільців в актовий зал, на озеленення території школи, на придбання театральних костюмів, новорічних іграшок, герлянд. Подарував дітям іграшки, одяг, відеокасети, книги, картини, ікони, навчальну наочність.

2.     Фірма "Карло Пазоліні" - спілкується 7 років. Щомісяця, протягом 7 років , надають 10 дітям стипендію. Щороку випускникам дарують взуття. Надають матеріальну допомогу в організації новорічних свят (продукти, ялинкові прикраси).

3.     Фонд Андрія Шевченка - керівник фонду Олена Шевченко, співпрацює з школою 4 роки. Подарували вихованцям дитячий ігровий майданчик, стоматологічний кабінет, встановили металопластикові вікна і двері у всіх корпусах школи-інтернат, подарували дітям свято (запросили на благодійний матч).

4.     Закордонні асоціації з країн Італії, Іспанії, Франції (саме в цих країнах оздоровлюються двічі на рік 80% вихованців школи.)

5. МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДРУЗІ ДІТЕЙ УКРАЇНА"    http://www.aibi.it/ita/

 
Оголошення

 

Нагороди