Добро і милосердя – це два крила,

                                                                               на яких тримається людство.

Вихованці в нашому закладі, як ніде в іншій школі, потребують особливої уваги, ласки, материнської любові і тепла. Адже саме цими необхідними крапельками життєвої снаги доля обділила дітей, тому в навчально–виховному процесі так важлива саме виховна робота.

Стратегічною метою виховання особистості у школі є її підготовка до виконання комплексу соціальних ролей, необхідних для суспільного життя: громадянина, трудівника, громадського діяча, сім’янина, товариша.

Як же як навчити дитину робити перші життєві кроки, виховати її здоровою і розумною, чесною і кмітливою, наполегливою і працьовитою, готовою до життєвих труднощів, щоб будь-яка із соціальнних ролей вдалася дитині-випускнику нашої школи?

Безперечно, важко до кожного сердечка знайти ключик, важко достукатись до душевних глибин дитячого єства, нелегко ліпити особистість із дитини, в якої, на жаль, вселилася агресивність, зло, жорстокість і відчуття непотрібності в цьому байдужому для них світі. Тож, мабуть, правильним було рішення організувати роботу над проектом «Подаруй краплинку щастя»…Ось так, через дотик до душі дитини, через навчання милосердю та добру щодо інших людей, які явно потребують його, доторкнутися до малих сердечок наших вихованців…

Добро – воно настільки багатостороннє, а історія благодійної діяльності настільки багата традиціями, що кожен рух, кожен крок, кожний вчинок, здійсненний заради добра, має своє визначення, навіть свою назву. Але, як би ми не називали себе – благодійниками, меценатами,  філантропами, спонсорами,патронатами, волонтерами - ми всі робимо добро та вселяємо надію людям, ми всі заявляємо світові про найцінніше – милосердя. І як тут не згадати слова з Біблії «Дай кожному, хто тебе просить... Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний. Дайте, то й вам дасться: міру добру, натоптану, потрясену, переповнену дадуть вам. Якою-бо мірою ви міряєте, такою й вам відміряють» (Лк. 6,30-38). «Даром прийняли, даром давайте» (Мт. 10, 8).

У нас школа невелика і має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших…МИ РЕАЛЬНО ДІЄМО!

Проект Подаруй краплинку щастя (завантажити)

 
Оголошення

 

Нагороди